.

.

Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

Crubstar Core Core Essentials Quarctring Scrub Pant

DEN 223.36
Износ

Основните најважни работи што ги привлекуваат женските панделки од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсност и стил на вашата професионална гардероба. Овие панталони со права нога можат да бидат спарени со најразлични врвови за да се создадат повеќе облеки. Издржливите женски панталони се направени од 65% полиестер и 35% памук. Тие се одликуваат со половината на влечење, еластична лента за половината и две пространи џебови од предната лепенка за да ги држат потребите. Измачкување на панталони. ПАНТСКИ ПАНТИВНИЦИ ПАНТ. Назад еластична лента за половината. Двоен игла за шевови. Две џебови на лепенка. 65% полиестер/ 35% памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите