.

.

Landенски женски преводени модерни прилагодени прилагодени вклопени избледени џебови отпорни на џебови

Landенски женски преводени модерни прилагодени прилагодени вклопени избледени џебови отпорни на џебови

DEN 396.32
Износ

Главен гардероба, пред-измиениот карго-чистач ви нуди дека „скршен во“ моден изглед со складирање за да се поштеди. Двојната еластична и влечење на половината со модерен пораст овозможува удобно вклопување. Две џебови на колкот, единечен товар со џеб за ножици и два џебови со заднини со безбедни облици на велкро, ги држат сите ваши медицински додатоци. Зашиени јазичиња за пенкало додаваат уште поголема функционалност. Одликувајќи се со силуета со права нога со детали за цвест на коленото во мека облека измиена, сигурно е дека ќе станете омилени пантолони! 53% памук/44% полиестер/3% спандекс. Xs-5xl (31 "inseam) pxs-p2x (29 " inseam) txs-txl (33 1/2 "inseam). Модерно прилагодено вклопување : прилагодена да ја ласка вашата форма без ограничување на движењето . Класично и удобно работно носење : Панталони со права карго -панталони за жени имаат удобна еластична лента за половината со преден влечење, јамки за појас, детали за додаток на џеб и колена. Инемам : Редовно : 31,5 "Петит 29" Висок : 33,5 ". Преостанато мека удобност : Овој материјал е преиспитан за дополнително меко удобно чувство што дише низ денот. Двонасочното истегнување спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна грижа и живописни бои траат подолго. 53% памук / 44% поли / 3% спандекс. Лесна грижа : Овој чистач за чистење е лесен за грижа! Машинско миење со слични бои, не бели, не се сува суво на ниско и ладно железо доколку е потребно. Максимална функционалност и складирање : Овој патент за чистење на карго има 6 џебови со додатоци за џебови за чување на сите ваши медицински додатоци . Ландау - направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство со обезбедување висококвалитетна и трајна медицинска облека на кои им се верува од генерации на здравствени работници.

R

Им се допаѓа и на купувачите