.

.

Urbane Ultimate Capered Fit Comfort Shart Screub 2-џебни панталони за жени 9306

Urbane Ultimate Capered Fit Comfort Shart Screub 2-џебни панталони за жени 9306

DEN 319.68
Износ

Удобноста го исполнува современиот стил со овие стружења на одблесокот со одблесоци со странични отвори и лента за влечење на половината што овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Скрипките ги забележаа џебовите на колкот со држач за само-јамки/држач за пенкало и еден карго џеб лево. Конечно, чистете панталони што можете да ги носите цел ден. Стилски работно носење : Удобност го исполнува современиот дизајн со оваа силуета Пант-силуета, комплетна со странични отвори, дизајниран за современиот медицински работник; ИНСЕАМ : Редовно : 31 1/2 ”, Петит : 29”, висок : 34 ”. Двонасочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и има суптилен дел за дополнителна удобност и подвижност. Флексибилност на влечење : Удобно и дизајнирано да одговара на многу големини, овие панталони за чистење имаат целосна лента за влечење на половината за максимална безбедност. Функционално складирање : 2 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

R

Им се допаѓа и на купувачите