.

.

Caravelle дизајниран од машкиот хронографски хронографски пиштол нараквици на нараквица од не'рѓосувачки челик

Caravelle дизајниран од машкиот хронографски хронографски пиштол нараквици на нараквица од не'рѓосувачки челик

DEN 1520.00
Износ

Дизајнирано од Булова. Рафиниран, но функционален хронографски часовник со Gunmetal IP не'рѓосувачки челик и нараквица што се спротивставува на сивото бирање. Преклопено затворање на тока. Часовник за мажи. Кутија од не'рѓосувачки челик. Минерален кристал. Отпорен на вода на 30 метри. Јапонско движење на кварц. 3-годишна ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите