.

.

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Класичен Правоаголен Фустан Од Нерѓосувачки Челик Часовник 45Л167

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Класичен Правоаголен Фустан Од Нерѓосувачки Челик Часовник 45Л167

DEN 0.33
Износ

Дизајниран Од Булова. Стилски и современ, прикажувајќи Римски броеви на сребрено-бело бирање. Куќиште од нерѓосувачки челик со акцент на златен тон и нараквица со затворање на бравата со двојно притискање. Женски Часовник. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Вода Отпорна на 30 Метри. Јапонски Кварц Движење. 3-Годишна Ограничена Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите