.

.

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Монета Работ Кафеава Кожа Ремен Фустан Часовник

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Монета Работ Кафеава Кожа Ремен Фустан Часовник

DEN 1.33
Износ

Дизајниран Од Булова. Елегантен и совршено рафиниран опишете го овој графички сребрено-бел бирач, часовник од нерѓосувачки челик со три раце. Одликувајќи се со текстура рамка детали, датум лупа и кафеава крок-врежана кожен ремен со затворање на бравата. Крок-Врежана Кожна Лента / Зголемен Прозорец За Датум / Убедлива Втора Рака / Текстура Рамка / Отпорна На Вода на 30 Метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите