.

.

Фабриката Булова користеше часовници за нараквица од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик на женски дијамант

Фабриката Булова користеше часовници за нараквица од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик на женски дијамант

DEN 1184.00
Износ

Нудејќи го идеалниот часовник за секоја пригода, со прецизно изработка и иновативен дизајн, овој часовник Булова Дијамант е совршен од утро до ноќ. Користена фабрика / 26мм не'рѓосувачки челик / дво-тон (розово злато и сребрен тон) нараквица за прилагодување на врски со не'рѓосувачки челик со затворач за распоредување / јапонско движење на кварц / отпорни на гребење кристал / мајка на бисер со бисер со дијамантски акценти / розово-тон-тон. и рацете со убедлива втора рака / вода отпорна на 30 метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите