.

.

Булова Машки Златен Тон Фантомски Кристален Часовник

Булова Машки Златен Тон Фантомски Кристален Часовник

DEN 0.67
Износ

Кристално Поплочување бирање подобрена со прозрачна жолта злато тон раце. Жолта злато-тон нерѓосувачки челик случај со жолта злато-тон нерѓосувачки челик во собата со сваровски кристал поплочи цр бенд. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 40 мм х 11,1 мм. Бенд 22,5 мм х долг. Булова 98б323 Часовник. Часовници. Унисекс, Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите