.

.

Булова Машка Морска Ѕвезда Црн Гумен Кварц Часовник 98Б104

Булова Машка Морска Ѕвезда Црн Гумен Кварц Часовник 98Б104

DEN 2.33
Износ

Црна бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце. Роза Злато-тон нерѓосувачки челик случај со црна гумена лента. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 44 мм х 12 мм. Бенд 22 мм х 8,5 инчи. Булова 98Б104 Морска Ѕвезда часовник. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Нерѓосувачки Челик Случај Назад. Јапонски Кварц Движење. Вода Отпорна на 30 Метри. 3 Година Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите