.

.

Булова Машки Часовник Кафеав Нерѓосувачки Челик 97Б169

Булова Машки Часовник Кафеав Нерѓосувачки Челик 97Б169

DEN 1395.52
Износ

Бирање Со Бела Текстура подобрено со прозрачни раце со жолт златен тон. Случај од нерѓосувачки челик со жолт Златен Тон со кафеава кроко-врежана кожна лента. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Купола Минерални Стакло кристал. Цврст случај. Распоредување Со затворач За Ослободување Со Двојно Притискање. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 46,5 мм х 12,3 мм. бенд 21 мм х долг. Булова 97б169 Класичен Часовник. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Нерѓосувачки Челик Случај Назад. Јапонски Кварц Движење. Вода Отпорна на 30 Метри. 3 Година Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите