.

.

Булова Рубајат Кварц Мајка На Бисер Бирање Дами Гледајте 96П196

Булова Рубајат Кварц Мајка На Бисер Бирање Дами Гледајте 96П196

DEN 1434.88
Износ

Мајка На Бисер бирање подобрена со сребрен тон раце. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со сина (кроко-врежана) кожна лента. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Гребење Отпорни Купола сафир кристал. Цврст случај. Затворач за распоредување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 35 мм х 8,45 мм. Булова 96П196 Рубајат Часовник. Часовници. Рубајат. Женски, Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите