.

.

Булова Футуро Кварц Црно Бирање Црн Силиконски Машки Часовник 97С111

Булова Футуро Кварц Црно Бирање Црн Силиконски Машки Часовник 97С111

DEN 2.00
Износ

Црна бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце. Роуз Злато-тон нерѓосувачки челик случај со црна силиконски (црвена поддржан) бенд. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 41 мм х 11,45 мм.бенд 20 мм х долг. Булова 97С111 Футуро Часовник. Часовници. Футуро. Унисекс, Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите