.

.

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Сребрен Бирач Кристален Часовник 43Л214

Каравела Дизајнирана Од Булова Женски Сребрен Бирач Кристален Часовник 43Л214

DEN 1009.60
Износ

Дизајниран Од Булова..Ретро стил, модерен гламур! 80 висококвалитетни кристали го подобруваат сребрено-белото бирање на сончевиот зрак и куќиштето од нерѓосувачки челик во форма на седло и нараквица со двојно притискање на преклопување. 80 Кристал На Бирање . Нерѓосувачки Челик Случај и Нараквица . Сончев Бирање . Вода Отпорна на 50 Метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите