.

.

Булова Американски Клипер Автоматски Црн Бирање Машки Часовник 97А155

Булова Американски Клипер Автоматски Црн Бирање Машки Часовник 97А155

DEN 0.33
Износ

Црна (Отворено Срце) бирање подобрена со роза злато тон раце. Роуз Злато-тон нерѓосувачки челик случај со кафеава кожа бенд. Автоматско движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Транспарентен случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 42 мм х 11,15 мм.бенд 20 мм х долг. Булова 97А155 Американски Клипер Часовник. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Нерѓосувачки Челик Случај Назад. Јапонски Кварц Движење. Вода Отпорна на 30 Метри. 3 Година Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите