.

.

Амерок Бх Назначи 18 Пешкир Бар-Никел

Амерок Бх Назначи 18 Пешкир Бар-Никел

DEN 463.84
Износ

Amerock BH36073 Карактеристики : Опфатени под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструирани од нерѓосувачки челик и цинкал хардвер потребен за инсталација на е вклученкоординати со производи од колекцијата Назначете беспрекорно амерок BH36073 Спецификации : Вкупна Ширина : 19-1/4" (од лево кон десно од производот)Центар До Центар : 18" (растојание помеѓу центрите за инсталација)Проекција (Длабочина) : 2-7/8" (ЅИД до Работ На Производот)Висина : 9/16" (врвот до дното) амерок бх36073. Назначете Колекција.

R

Им се допаѓа и на купувачите