.

.

iDesign Пластични Вшмукување Гумен со Кука За Складирање За Туш И Бања, 12 10

iDesign Пластични Вшмукување Гумен со Кука За Складирање За Туш И Бања, 12 10

DEN 2.00
Износ

Дизајнот Туш, Прозорец и Гумен За Вшмукување Огледало помага да ги одржувате вашите влажни површини без ленти и суви. Овој гумен има издржливо пластично сечило и кука за вшмукување за практично складирање во бањи или гаражи. Изработена од издржлива пластика, оваа алатка е идеална за употреба по туширање или при чистење на прозорци и огледала. Ова не само што ги одржува површините чисти и суви, туку помага и во отстранување на маглата од туширање. Одлично е за користење во мајсторски, гостински или детски бањи, како и за чистење низ вашиот дом! Со димензии 12 " х 10", гуменот на идизајн со Вшмукување е удобен додаток на секоја бања! Со Дизајн По Интердизајн, можете #Животиедноставно секој ден. идизајн Пластичен Гумен За Вшмукување Со Кука за Складирање За Туш и Бања, 12" х 10", Јасен ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Гумен со кука за складирање на вшмукување за отстранување магла од туш и чистење прозорци, стаклени врати и огледала. Идеален за мастер бања, бања за гости и детска бања. Исто така одлично за чистење прозорци низ вашиот дом. ЕФИКАСНО : го одржува стаклото суво и ги отстранува дамките или лентите. КОРИСТЕТЕ НИЗ ВАШИОТ ДОМ : Одлично За туш врати, прозорци, огледала и многу повеќе!. ИЗДРЖЛИВ : Изработен од издржлива пластика за долгогодишна квалитетна употреба. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : секој гумен мери 12 "х 10", совршен за вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите