.

.

Носете Модерен Радосен Цртан Филм Со Шумски Животни Новогодишни Елки Комплет За Бања Туш Завеса Бања Крпа Килим Контура Мат И Капак За Тоалет

Носете Модерен Радосен Цртан Филм Со Шумски Животни Новогодишни Елки Комплет За Бања Туш Завеса Бања Крпа Килим Контура Мат

DEN 3.33
Износ

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина. 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога. 3.Крпа За Капење : Полиестер. Големина : 5 парче бања сет вклучени : 1 х Туш Завеса : 66х72 инчи/167х180 см, 1 х Туш крпа : 30х56 инчи/76х142 см, 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак Капак : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство. Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина. 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога. 3.Крпа За Капење : Полиестер. Големина : 5 парче бања сет вклучени : 1 х Туш Завеса : 66х72 инчи/167х180 см, 1 х Туш крпа : 30х56 инчи/76х142 см, 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак Капак : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство.

R

Им се допаѓа и на купувачите