.

.

Дозер За Садови Притиснете Тип Автоматски Диспензер За Течност За Кујнски Мијалник

Дозер За Садови Притиснете Тип Автоматски Диспензер За Течност За Кујнски Мијалник

DEN 303.84
Износ

Спецификација : Тип На Ставка : Диспензер За Садови : ABS+PSColor : како што е прикажано на сликата Големина на склопот : Прибл.14х9х10см/5, 5х3, 5х3, 9инл x W x HWeight : Прибл.278гр~283гр/9,8 мл~10оскапацитет : 250 мл .ванг-уреди-текст{ фонт-семејство : "Arјал"!важно;}.ванг-уреди-текст табела { граница-врв : 1px цврст #000; граница-лево : 1px цврст #000;}.ванг-уреди-текст табела тд,.ванг-уреди-текст табела та { граница-дното : 1px цврсто #000; граница-десно : 1px цврсто #000; баласт : 3px 5px;}.ванг-уреди-текст табела та { текст-усогласување : центар;} Список На Пакети : 1 x Покритие Кутија 1 x Лосион Глава 1 x Диспензерот Тело 1 x Фиока 1 x Сунѓер : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Овој диспензер со држач за сунѓер е изработен од висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ ABS+PS, без штетни материи, без необичен мирис, силен и издржлив, не е лесен за кршење. Иновативен дизајн на притискање, еднократно полнење течност за повеќекратна употреба, може да стави различни течности, детергент за перење/средство за чистење/ /шампон за тело. Мал отпечаток, заштеда на кујнски простор, мала тежина, брзо расклопување, ракување со една рака, правење живот поздрав и лесно расклопување. Има решетка за одвод, а водата во сунѓер ќе се чува во садот за одвод, ефикасно спречувајќи водата да тече назад во кутијата и да го контаминира детергентот. Контејнерот е транспарентен, се прикажува дозата, а преостанатиот износ е јасен на прв поглед, а навременото надополнување нема да биде одложено.

R

Им се допаѓа и на купувачите