.

.

Организатор За Складирање На Фиоки За Плакари од Шеврон Ткаенина, За Долна Облека, Чорапи, Градници, Хулахопки, Хеланки, Комплет од 3, Тегет Природно

Организатор За Складирање На Фиоки За Плакари од Шеврон Ткаенина, За Долна Облека, Чорапи, Градници, Хулахопки, Хеланки, Комплет

DEN 2.00
Износ

краток опис Не е достапен Организатор На Фиоки За Интердизајн едноставно и ефикасно решение за сите ваши потреби за организирање и складирање. Овој организатор на фиоки е одличен избор за складирање. Направено со издржлива и цврста полипропиленска ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите