.

.

Нов Држач За Тоалетна Хартија Од Заоблена Серија BayPointe,Пвд Четкан Никел, Секој

Нов Држач За Тоалетна Хартија Од Заоблена Серија BayPointe,Пвд Четкан Никел, Секој

DEN 0.67
Износ

Бејпоинте? Заоблени Серија Тоалетна Хартија носителот карактеристики цинк и алуминиум изградба. Скриена монтажа. Брзо и лесно монтирање. Заврши : Пвд Бранеа Никел . Цинк и алуминиумска конструкција . Брзо и лесно монтирање . Скриена монтажа. Нови 1pk Bay Pointe? 623944 Држач За Тоалетна Хартија За Заоблени Серии, Пвд Четкан Никел, секој.

R

Им се допаѓа и на купувачите