.

.

Дизајн Куќа Алта Беј Преоден Држач За Тоалетна Хартија За Бања, Четкан Никел

Дизајн Куќа Алта Беј Преоден Држач За Тоалетна Хартија За Бања, Четкан Никел

DEN 319.84
Износ

Дизајнерската Куќа 558148 колекцијата Алта Беј има елегантен, мазен стил кој носи готов изглед во вашата бања. Овој модерен држач за тоалетна хартија е изработен од цинк и доаѓа во четкана завршница со никел. Карактеристиките вклучуваат едноставен пристап за брзо и лесно менување тоалетна хартија и скриени завртки за чист изглед. Спарете со други предмети од Колекцијата Алта Беј за координиран стил.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалите и изработката. Преоден стил со чиста, четкана завршница од никел што одговара на секоја бања. Оваа ставка е со димензии 9,61-инчи L x 2,19-инчи D x 3,07-инчи H. EZ сидро монтирањата се вклучени за брза и лесна инсталација. Се одликува со цврст дизајн и издржлива конструкција на цинк. 1-година ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите