.

.

Цветни Цветни Ливчиња Мек Пастелен Тон Букет Цути Излитена Шик Елеганција Женски Килими За Бања Комплет Килим За Бања Контурна Подлога И Капак За Тоалет

Цветни Цветни Ливчиња Мек Пастелен Тон Букет Цути Излитена Шик Елеганција Женски Килими За Бања Комплет Килим За Бања Контурна

DEN 3.33
Износ

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.

R

Им се допаѓа и на купувачите