.

.

Ротирачки Држач За Сапун За Морон Со Вшмукување Чаша Само Одвод Бар За Дома Рамен Студентски Дом Хотел-Греј

Ротирачки Држач За Сапун За Морон Со Вшмукување Чаша Само Одвод Бар За Дома Рамен Студентски Дом Хотел-Греј

DEN 191.84
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Сјае Од Пазарот На Џојбај.Карактеристики : Материјали Со Врвен Квалитет : овие држачи за сапун за туширање се направени од силика гел и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Без Бпа и без чуден мирис. Стилски и убав, Издржлив. Садот за држач за сапун со мазна аджа нема да ги повреди вашите раце.Лесно За Инсталирање : ова сапунско јадење за само-одводнување лесно се чисти. Можете безбедно да поставите држач за сапун на работ од бањата или кујнскиот мијалник или кадата. садот за сапун е доста стабилен кога ќе ставите сапун на него. Нема да падне ако нежно го притиснете, обезбедувајќи поголема стабилност од оние пластични.Разновидни Апликации : садот за керамички сапун со дренажа може да собере сапун, марамчиња, четки за садови, жилети и тоа е само почеток. Идеално е за тоалет, кујна, туш, оставата, чајната кујна или кал. Ќе изгледа совршено во секој дом!Дизајн за Само-Одводнување : овие држачи за садови за сапуница се усвојуваат со дизајн за само-одводнување, кој лесно се суши, едноставен за миење; може да дозволи водата да истекува автоматски и да го одржува сапунот сув, што ќе ви заштеди време и енергија за да истурите вода од кутијата за сапун.Услуга по Продажбата : со задоволството на клиентите како наш прв приоритет, ние нудиме услуга за задоволство за целата наша стока. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви дадеме одговори што е можно поскоро.Спецификација : Материјал : ПС+АБС+силика гелколор : Сина, Светло Розова, Сива Големина : 13*8,5 см белешки : ве Молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реалната. Материјали со врвен Квалитет : Изработени ОД ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и без БПА, Без необичен мирис, издржлив и долг работен век. Садот за држач за сапун со мазен раб нема да ви наштети на рацете!. Лесно За Инсталирање : ова сапунско јадење за само-одводнување лесно се чисти. Можете безбедно да поставите држач за сапун на работ од бањата или кујнскиот мијалник или кадата. садот за сапун е доста стабилен кога ќе ставите сапун на него. Нема да падне ако нежно го притиснете, обезбедувајќи поголема стабилност од оние пластични. Широки Апликации : држачот за сапун за капење може да биде достапен на различни места, како што се кујна, када, бања, маса, дневна соба и така натаму; покрај тоа, нашиот држач за сапун може да собере многу работи, како што се сапун, сунѓери и други предмети. Дизајн за Само-Одводнување : дизајнот на нашиот сад за држач за сапун Е Инспириран од лисја од лотос, коси дизајн од 45°, подобри перформанси на дренажа. Чувајте го вашиот сапун сув и намалете го отпадот. Услуга по Продажбата : со задоволството на клиентите како наш прв приоритет, ние нудиме услуга за задоволство за целата наша стока. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви дадеме одговори што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите