.

.

Домашна Суштина Мозаик Бања Додатоци Сетови, Злато, Сребро, Мулти-боја

Домашна Суштина Мозаик Бања Додатоци Сетови, Злато, Сребро, Мулти-боја

DEN 1087.84
Износ

Направете ја вашата бања поубава со Комплетот Додатоци За Бања Медисон Парк. Досаден, безживотен декор навистина може да ја повлече бањата надолу. Овој мозаичен комплет за бања од Медисон Парк има дизајн на крцкање од позлатено стакло за да го разбуди вашиот постоечки декор, со сите најважни работи што ќе ви помогнат да го одржите вашиот контра простор организиран. Комплетот вклучува течен диспензер за рачен сапун, држач за четка за заби, гимнастичар и послужавник за прстен. Диспензерот за сапун е опремен со елегантен врв на пумпата; држачот за четки за заби е поделен за да собере повеќе четки уредно и лесно. Сите четири парчиња имаат сјаен метален испукан стаклен дизајн кој веднаш внесува бањи со топлина и навестување на раскош; тие можат едноставно да се избришат со влажна крпа за лесна нега. Комплетот додатоци за стаклена бања е достапен по ваш избор на злато или сребро. Домашна Суштина Мозаик 4-Парче Бања Додаток Сет : мозаик бања сет вклучува 4 парчиња : сапун диспензерот, држач за четка за заби, гимнастик и прстен послужавник. 1 дозер за сапун : 4.33 "W x 4.33" L x 6.5 "H. 1 држач за четка за заби : 3.54" W x 3.54 "L x 4.13" H. 1 тамблер : 3.54 "W x 3.54" L x 3.86 "H. 1 фиока За прстен : 4.92 "W x 4.92" L x 0.59 " H. Шема : апстракт. Мозаик. Упатства за нега : избришете ја со влажна крпа. Комплетот додатоци за стаклена бања има метален, мозаичен изглед на плочки што носи малку луксуз во декорот на бањата. Достапни бои : златна, сребрена.

R

Им се допаѓа и на купувачите