.

.

Делта Hol Држач За Тоалетно Ткиво, Мат Црно

Делта Hol Држач За Тоалетно Ткиво, Мат Црно

DEN 159.84
Износ

Завршете го изгледот на вашата бања со Овој Држач За Тоалетно Ткиво Ar. Делта ја прави инсталацијата ветре за Викенд DIYer со вклучување на целиот хардвер за монтирање и лесни за разбирање инструкции за инсталација. Мат Црното дава изјава во вашиот простор, негува софистициран воздух и беспрекорно се координира со повеќето други тела и акценти. Со светли тонови, Мат Црната боја е несомнено модерна со силен контраст, но може да ги надополни традиционалните или преодните простори исто толку добро кога ќе се спои против топлите нутрили за рустикално чувство слично на леано железо. Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта го поддржува својот хардвер за капење со Доживотна Ограничена Гаранција. Карактеристики : Совршено се координира со колекцијата Ar бања. Се протега 3-1/2 во. од ѕид. Плочки/ѕидарски-пластични или оловни сидра гипс/гипс картон-завртките за вклучување препорачуваат ако блокирањето на дрво не е достапно. Монтажа хардвер и монтажа дефиниција вклучени со производ. Тапа И Заврши Доживотна Ограничена Гаранција. Вкупна Длабочина : 3.5". Вкупна Ширина : 6.25". Вкупна Висина : 6.25".

R

Им се допаѓа и на купувачите