.

.

Bueautybo Држач За Тоалетна Хартија Самолеплив Водоотпорен Ѕид Монтирана Бања Кујнски Држач За Ткиво Алатка За Бања

Bueautybo Држач За Тоалетна Хартија Самолеплив Водоотпорен Ѕид Монтирана Бања Кујнски Држач За Ткиво Алатка За Бања

DEN 3.00
Износ

Спецификации : хартиената кутија е монтирана на ѕид, што може да заштеди простор и е погодна за употреба.Со кутијата, можете да гледате видеа и филмови кога сте во bathroom.It е затворена и водоотпорна кутија.Име на артикл : Тоалетна Хартија Кутија Материјал : Ппфеатури : Водоотпорен, Монтиран На Ѕид, Лесна Инсталацијаза Детали : С : 15см х 12,5 см х 12см/5,91 "х 4,92" х 4,72 " (Прибл.) Л : 25см х 13,5 см х 12см/9,84 "х 5,31" х 4,72 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кутија За Тоалетна Хартија (Хартија Не Е Вклучена) хартиената кутија е монтирана на ѕид, што може да заштеди простор и е погодна за употреба. Со кутијата, можете да гледате видеа и филмови кога сте во бањата. Тоа е затворена и водоотпорна кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите