.

.

Моен Вејмут Масло Нанесуваат Бронзен Држач За Вртење Хартија

Моен Вејмут Масло Нанесуваат Бронзен Држач За Вртење Хартија

DEN 367.84
Износ

Бронзената Завршница Нанесена Со Масло Ја Вклучува Топлината На Бронзата Со Паднати Светли И Темни Акценти, Создавајќи Антички Изглед Држач За Вртење Хартија,Вклучен Хардвер За Шаблони И Монтирање Извадете Ги Претпоставките Од Инсталацијата,Метален Столб За Монтирање За Дополнителна Безбедност,Отпорен На Корозија,Ограничена Доживотна Гаранција,Ограничена Доживотна Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите