.

.

Кингстон Месинг БА314ББ Класичен Прстен За Крпи, Четкан Месинг

Кингстон Месинг БА314ББ Класичен Прстен За Крпи, Четкан Месинг

DEN 415.84
Износ

Класичниот прстен за крпи обезбедува стилско, погодно место за закачување на крпата за раце. Спарете со други додатоци Од Класичната Колекција за соодветен комплет. Оваа Колекција ќе помогне во подобрувањето на традиционалната тема. Висококвалитетна месинг конструкција за издржливост и сигурност. 6-1/16" дијаметар пешкир прстен. Совршено се координира Со Класичната колекција. 2-11/16" дијаметар база. Вклучен е целиот хардвер за монтирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите