.

.

Кингстон Месинг БА481318АБ Митрополитот Двојна Крпа Бар, Антички Месинг

Кингстон Месинг БА481318АБ Митрополитот Двојна Крпа Бар, Антички Месинг

DEN 0.67
Износ

Исушете ги крпите со шик привлечност и погодност на Метрополитенската Двојна Крпа Кингстон Месинг. Достапен во повеќе завршетоци, овој бар 18 " може брзо да стане суштински дел од дизајнот на вашата бања. Спарете со други додатоци од Колекцијата Метрополитен. 18" двојна крпа бар. Висококвалитетна месинг конструкција. Дизајн за одржување до 20 килограми. Совршено се координира со митрополитот колекција. Монтирање на ѕид, дизајн со двојна лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите