.

.

Елегантни Дизајни Декоративно Дрво Бања Во Собата, Голем ПТ Носителот ТП Држач Слика Рамка

Елегантни Дизајни Декоративно Дрво Бања Во Собата, Голем ПТ Носителот ТП Држач Слика Рамка

DEN 2.33
Износ

Обновете ја вашата бања со овој украсен комплет што одговара на три дела. Овој комплет ќе и даде на вашата бања целосен, кохезивен изглед. Вклучува 1 декоративна рамка, 1 држач за тоалетна хартија и 1 држач за крпи во стилска, чиста завршница за да и дадете на вашата бања совршено ажурирање! Овој сет доаѓа во други завршетоци со други изреки за да одговара на секоја атмосфера на која било бања. Елегантни Дизајни, Возрасни, 3,53 фунти. Сива Миење заврши на дрво. Држачот за крпи удобно одговара на 8 стандардни крпи за капење. Држачот за тоалетна хартија удобно одговара на 2 ролни со големина на џамбо. Добредојде Инспиративен текст во црно. Дизајн на фарма во тренд. "Рамка : 13"" х 10"" х 1 ""Држач За Тоалетна Хартија : 11.5 ""х 7 ""х 3.5"" Држач за Крпи : 16"" х 12""х 6""". Парчињата лесно се гнездат еден во друг за лесно складирање!.

R

Им се допаѓа и на купувачите