.

.

Подобри Трендови Трир Тамблер Додатоци За Бања Од Нерѓосувачки Челик-Бело

Подобри Трендови Трир Тамблер Додатоци За Бања Од Нерѓосувачки Челик-Бело

DEN 479.84
Износ

Завршете го вашето луксузно искуство за капење со нашите додатоци За бања Трир Нашата Колекција На Додатоци За Бања сигурно ќе ги подигне вашите бањи .етски и функционалност. Наполнете го нашиот диспензер за лосиони со вашиот омилен раствор за течен сапун, лосион или средство за дезинфекција на раце; лесно се полни, само одвртете го горниот дел - широката уста го олеснува полнењето; чашата за тамблер е совршена кога ви треба пијалок вода, плакнење по четкање или користете го за да содржи големи цевки за паста за заби и четки за заби; поделениот држач за четки за заби има делови за да ги одржува четките за заби безбедни; садот за сапун има гребени за да ја држи водата подалеку и да го продолжи животниот век на вашиот сапун; држач за памук, капак за кутија за бутик ткиво, корпа за отпадоци и повеќенаменски послужавник за удобност или послужавник за крпи. Организирајте ја и подобрете ја вашата бања брзо и без напор со овие додатоци за бања; предметите обезбедуваат складирање на секојдневните најважни работи, а висококвалитетните материјали и завршетоци ќе го надополнат вашиот домашен декор; влошките Од Пена на основите ги одржуваат предметите безбедни и површините ослободени од гребнатини. Нашиот декор за бања има прекрасен дизајн кој ја нагласува секојаomesетика на домовите. Малите, тенки дизајни добро функционираат во големи или помали бањи, ги користат сите парчиња заедно во мајсторски или семејни бањи, користат парчиња индивидуални за половина и помали бањи за гости; пумпата може да се користи во кујната, просторијата за перење или веднаш до кој било мијалник; Создадете модерен сад за складирање четки за шминка и други алатки за убавина со помош на чашата; држачот за четки за заби е одличен и за алатки за убавина - држете ајлајнер, моливи за усни, сјаеви За усни сите вклучени парчиња во нашата трир колекција на додатоци за бања е направена од висококвалитетен материјал кој може да се пофали со оптимална цврстина и извонредна отпорност против ' рѓа и носење. Трир Колекција На Додатоци за бања се достапни Како Канистер, Диспензер За Лосиони, Сад За Сапуница, Држач за Ткиво, Послужавник, Тамблер и Корпа За Отпад и се продаваат одделно. Оваа колекција на додатоци за бања секој производ е достапен во 10 Бои за подобрување на внатрешноста на вашиот дом. Исто Така Достапно во пакувања со голема вредност од 2, 3, 5 и 8 комплети парчиња продадени одделно. Нерѓосувачки Челик со боја обложени. Канистер, Дозер За Лосион, Сад За Сапуница, Држач за Ткиво, Послужавник, Тамблер и Корпа За Отпад Што се Продаваат Одделно. Живописни бои кои ќе ви дадат комплимент за декор на домот. Организирајте ја и подобрете ја вашата бања брзо и без напор со овие додатоци за бања. Подобри Трендови Трир Колекцијата Додатоци за Бања прави фантастична надградба на вашиот дом, канцеларија или стан. Исто така, ќе направи прекрасен роденден, празник, затоплување на куќата или подарок за секоја пригода за пријателите или семејството. Парчињата може да се користат заедно или одделно во различни простории; кој било од предметите би бил совршен за употреба во кујната, спалната соба, настрана од бањата. Боја : Бела.

R

Им се допаѓа и на купувачите