.

.

Серулејско Сино, Сапунско Јадење Со Текстура На Ребра

Серулејско Сино, Сапунско Јадење Со Текстура На Ребра

DEN 191.84
Износ

Ребрести акрилни садови за сапуница во серулејски син Дел од колекцијата соодветни додатоци за бања (четка за садови, пумпа за лосион, држач за четки за заби, гимнастичарка и корпа за отпад достапни одделно) Овој Сад Со Текстура На Ребра, Акрилен Сапун е декоративен, издржлив и лесно се брише со сунѓер во топол раствор за сапуница. Овде Во Серулеанско Сино, оваа ставка е достапна во различни модерни бои за најдобро да одговара на вашите потреби за стилизирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите