.

.

Френклин Месинг Гостин Пешкир Единица-Пакет

Френклин Месинг Гостин Пешкир Единица-Пакет

DEN 415.84
Износ

Карактеристики. Карактеристики-Совршена употреба за комерцијални и угостителски арени Оваа единица за крпи е лесна за инсталирање и е изработена од издржлив челичен материјал единицата е завршена во полиран хром за да одговара на другите тела за бања и е идеална за 3-гостински хотелски соби Dim Димензија - 17-6 x 6-8 x 5-3 во Weight Тежина На Предметот - 2-7 фунти - SKU : LBTHW008.

R

Им се допаѓа и на купувачите