.

.

Божиќ мачка и мечка шема Тоалет Три - парче во собата Тоалет Седиште Мат Тоалет Капакот На Капакот Мат Анти Лизга бања производи бања душеци

Божиќ мачка и мечка шема Тоалет Три - парче во собата Тоалет Седиште Мат Тоалет Капакот На Капакот Мат Анти Лизга бања производи

DEN 2.67
Износ

Опис на материјалот : 100% полиестерски влакна, ткаенина за лице, дното на неткаената точка пластика. Перформанси на производот : лесен за чистење, одржување, истресување на нечистотијата, подлога за тоалет од Типот У, близу до земјата, изолирајте ја влагата, заштитата на животната средина, абсорбента и издржлива, не е лесна за деформација, издржливост, дебели и удобни стапала, не е лесно да падне од косата, точка на дното на пластиката што не се лизга, не го повредува подот!. Применлива сцена : бања, комода, куќа за одмор, мастер бања, детска бања, апартман за гости итн. Конструкција на додатоци : правоаголна подна подлога : должина 80см * ширина50см, Подлога Во Форма На Буквата У : должина 40см * ширина 50см, капак Од Типот О : ширина 40см * висина 45см (рачното мерење ќе има одреден степен на грешка, само за повикување). Специјални упатства : со цел да се олесни логистиката и транспортот, подлогата ќе се преклопи и испраќа.Клиентите може да добијат бразда, поставена 3-5 часа, браздата ќе исчезне, ве молиме бидете сигурни дека клиентите купуваат!. Посебна Забелешка : податоци за оваа големина поради различни методи на мерење, грешка од 1-2см во рамките на нормалниот феномен. Забелешка За пакување : Поради пакувањето НА ФБА надградено на вакуумско компресивно пакување, подлогата може да има некои набори, е нормален феномен, не влијае на употребата. Масовно единечно пакување е нормално пакување, без компресија. Дизајн Забелешка : Печатење Со Целосна ширина, еднострано печатење. Количина : 3 парчиња/1 комплет подлога за капење. Инструкции за перење : рачно перење, не-белење.

R

Им се допаѓа и на купувачите