.

.

Течна основа Шише Сет Тенки Течни Фондацијата Шише Транспарентен Вакуум Санитарни Шише Тип Лосион Диспензерот Шишиња

Течна основа Шише Сет Тенки Течни Фондацијата Шише Транспарентен Вакуум Санитарни Шише Тип Лосион Диспензерот Шишиња

DEN 1.00
Износ

Опис дали ви пречи кревките шишиња со лосиони што ги земаа со вас за време на патувањето? Оваа ставка може да ви помогне да ги решите овие проблеми со врвен квалитет и доволно капацитет. Произведен е со материјал од врвна класа за издржлива и долготрајна употреба. Хигиенски и безбеден за употреба.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : ПЕТГ.- Големина : Околу 10,4 х 3,6 х 3,6 см./ 4.09 х 1.41 х 1.41 инч.- Направено од материјал, безбедно и издржливо.- Лесен со компактен капацитет и големина за носење за време на патување и патување.- Транспарентното тело на цевката ви овозможува јасно да го видите преостанатиот волумен на козметиката во контејнерот.- Совршени козметички цевки за вашата подлога за шминка, сјај за усни, масло за усни, течност и така натаму.- тип дизајн, ви помага да го користите. Направено од материјал, безбеден и издржлив. Шише За Шише Со Шише Со Шише За Шминка Шише За Шминка. Лесен со компактен капацитет и големина за носење за време на патување и патување. Транспарентното тело на цевката ви овозможува јасно да го видите преостанатиот волумен на козметиката во контејнерот. Совршени козметички цевки за вашата подлога за шминка, сјај за усни, масло за усни, течност и така натаму. тип дизајн, ви помага да го користите.

R

Им се допаѓа и на купувачите