.

.

Атлетски дела женски атлетизреј велур опуштени фит џемпери

Атлетски дела женски атлетизреј велур опуштени фит џемпери

DEN 271.84
Износ

Омекнете го вашиот пристап кон секојдневно облекување со овие кадифен велур џемпери од атлетски дела. Лесниот дизајн за влечење ве одржува и удобни и стилски додека се движите без напор од работа до викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесно вклопување. Широка нога. Повлечен стил. Еластична половината; Врза за влечење. Велур финиш. 93% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски велур џемпери од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите