.

.

Кетијх-чн Џемпери За Жени В-Вратот Долг Ракав Пуловер Џемпер Армија Зелена, Л

Кетијх-чн Џемпери За Жени В-Вратот Долг Ракав Пуловер Џемпер Армија Зелена, Л

DEN 543.84
Износ

Дизајнот може да ве направи повеќе и виталност. Многу кул за носење, Нов Изглед. Овој лесен, Резервоарот Е за тие денови!. Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Забава, Јога. Материјал : мешавина од памук. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска табела за Џемпери : . Големина : М Биста : 90см/35,43" Должина : 70см/27,56" Ракав : 47см/18,50"Големина : Л Биста : 94см/37,01" Должина : 71см/27,95" Ракав : 48см/18,90"Големина : XL Биста : 98см/38,58" Должина : 72см/28,35" Ракав : 49см/19.29"големина : ххл Биста : 102см/40.16" Должина : 73см/28.74" ракав : 50см/19.69"големина : хххл биста : 106см/41.73" должина : 74см/29.13" РАКАВ : 51см/20.08" инструкции За миење : рачно миење во ладна вода Или Хемиско Чистење Препорачано, не Избелете, закачете суво или исушете суво ниско. Карактеристики : V вратот, цврста боја,долг ракав,кабел плете,повик бохо шема, основен дизајн. Повод : женскиот секојдневен плетен џемпер е одличен за секојдневна, секојдневна, канцелариска работа, забава, на отворено, вечера, бизнис, интервјуа, па дури и атлетска зграда, одличен Како Божиќни подароци, подароци за Денот на Благодарноста или подароци за роденден за вашата сопруга, мајка и пријатели. Совршен Натпревар : Женските Плетени Врвови За Џемпери Со Пуловер Се идеални за совпаѓање со кошула, панталони за облекување, хеланки или фармерки, ви даваат паметен секојдневен изглед. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите