.

.

Женски Есенски Ленти Плетен Пуловер Џемпер Капчиња Со Долг Ракав Тркалезен Врат Шупливи Врвови На Култури УЛИЧНА ОБЛЕКА С-ХЛ

Женски Есенски Ленти Плетен Пуловер Џемпер Капчиња Со Долг Ракав Тркалезен Врат Шупливи Врвови На Култури УЛИЧНА ОБЛЕКА С-ХЛ

DEN 3.33
Износ

Големина (см)ttttt tt. s t Bust : t82t Length : t31tsleve : t59. Мt Bust : t86tlengh : t32tsleve : t60. Lt Bust : t90tlengh : t33tsleve : t61. XLt Bust : t94tlengh : t34tsleve : t62. Големина (инч) ttttt tt. s t Bust : t32.28 tlengh : t12. 20 tsleve : t23. 23 . Мt Bust : t33, 86 tlengh : t12, 60 tsleve : t23, 62 . Lt Bust : t35. 43 t Length : t12. 99 tsleve : t24. 02 . XLt Bust : t37. 01 tlengh : t13. 39 tsleve : t24. 41 . Спецификација. Стил : секојдневен. Материјал : полиестер. Тип на шема : лента. Должина на ракавот : долг ракав. Боја : црна бела. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Содржина На Пакетот. 1 * врвови. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : Изработен од полиестерски материјал, мазен и мек, без мирис, без грижа изгребете ја кожата, носете дише и удобно. Моден Стил : печатени ленти, долг ракав, врат на брод, шупливи, тенки врвови на култури, покажете го вашето совршено тело и вашето женствено, ве прават попривлечни. Одличен Избор : одличен избор за секојдневна, секојдневна облека, забава, плажа, одмор, состаноци, клуб, улична облека, патување, дом итн. Совршено спарување со фармерки, шорцеви, хеланки и кратко здолниште. Повеќекратна Големина И Боја : можеме да обезбедиме големина : S/M/L/XL, боја : црна бела, и можете да изберете како што сакате. Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена според големината или бојата. Што Добивате : 1 * женски врвови. Достапно е машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите