.

.

Уникатни поволни цени за женски тркалезен врат со долг ракав плетен џемпер

Уникатни поволни цени за женски тркалезен врат со долг ракав плетен џемпер

DEN 1.00
Износ

Направете студените денови да се чувствуваат подобро со уникатните поволни бисери џемпер за пулвер. Овој џемпер е составен од неколку дизајнерски точки : долг ракав, украс на бисери, плетено кабел, пуловер, цврста боја и вратот на екипажот. Чунки кабел плетен џемпер нуди симпатична удобност во мрзливите денови. Пар со фармерки за крајниот сладок изглед. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Тежина : 113,5 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Ширина на рамото - - 38 5/8 - - 19 5/8m - 40 1/2 20 1/8 L 43 3/4 - 21 Единствени поговори за женски тркалезен врат со долг ракав пулвер Плетен џемпер 100% акрилик. Увезен. Тркалезен врат. Долг ракав. Капка рамо. Перл декор. Должина на колкот. Плетен џемпер. Машински миење ладно со слични бои во торба, не бели, не впивај.

R

Им се допаѓа и на купувачите