.

.

Хунпа Женска Aut Нов Секојдневен Лабав Пуловер Со Еднобојна Боја Џемпер Со Долги Ракави

Хунпа Женска Aut Нов Секојдневен Лабав Пуловер Со Еднобојна Боја Џемпер Со Долги Ракави

DEN 2.33
Износ

Женска Есенска Нова Лежерна Лабава Еднобојна Пуловер Џемпер Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Акрилен Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Џемпер Големина ГОЛЕМИНА На САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Должина На БИСТАТА Ракав м 6 10 36 104cm/40.94" 61cm/24.02" 56cm/22.05" Големина : М големина на сад : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина На Еу : 36 Биста : 104см/40.94" Должина : 61см/24.02" Ракав : 56см/22.05" Зимски палта за жени. Стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен Палто Од Јакна. Изработени од удобна кожа-пријателска, мека ткаенина. Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Лесно Се Облекуваат Со Слаби Фармерки или Хеланки и Стилски Чизми.

R

Им се допаѓа и на купувачите