.

.

Кајќ Долгите Кардигани За Жени Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетен Џемпер Со Цврста Боја БЛУЗИ А, XL

Кајќ Долгите Кардигани За Жени Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетен Џемпер Со Цврста Боја БЛУЗИ А, XL

DEN 0.33
Износ

Жени Долг Надуен Ракав Преголем В Врат Мек Плетен Џемпер Отворен Преден Кардиган Капут Женски Кабел Плетен Кардиган Џемпери Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална УДОБНА ТКАЕНИНА : 48% АКРИЛИК 32% НАЈЛОН 20% ПБТ, Лесен,супер-мек плетен,Копчиња со Вештачки рог, Малку преголемо вклопување. Карактеристики : Цврста Боја, кардиган од лента, Лабаво фитинг, Долг Ракав,кожурец кардиган,едноставен, преголем копче надолу кардиган, лабава И секојдневна Надворешна Облека. Овој елегантен плетен џемпер кардиган лесно се комбинира Со Маици, блузи, блузи, Фармерки, хеланки, фустан, здолништа, чизми итн Во Пролет,Лето ,umn и студена Зима. Прилика : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, училиште, канцеларија итн. СОВРШЕН џемпер кардиган за секојдневно носење. Рачно перење или машинско перење, не избелувајте,закачувајте или исушете ја линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите