.

.

Mickeysенски и жени на Мики Маус, плус дизни лиценца џогери

Mickeysенски и жени на Мики Маус, плус дизни лиценца џогери

DEN 287.84
Износ

За лежење, дневни достојни денови или спиење, овие пријатни џогери на Дизни имаат шарени отпечатоци на нашиот омилен глушец-Мики! Лесниот, повлечен стил направен во удобна ткаенина ги прави овие џогери да одат за опуштање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. повлекување. Еластична половината; Врза за влечење. Контраст за печатење. Еластични глуждови. © Дизни, сите права се задржани. 75% рајон/20% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски џогери на Мики Маус.

R

Им се допаѓа и на купувачите