.

.

Со дизајн, женскиот џемпер на Аполо отворен предниот дел од кардиган со аспиратор

Со дизајн, женскиот џемпер на Аполо отворен предниот дел од кардиган со аспиратор

DEN 527.84
Износ

Слој на стил со овој пријатна кардиган од Дизајн. Овој џемпер има забавен сезонски принт, отворен фронт и аспиратор. Лизгајте ги вашите омилени мета и фармерки за без напор шик изглед. Материјал : 75% акрилик/25% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Тежина : Средна тежина. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна шема; подолга должина. Openенски отворен преден џемпер со кардиган со аспиратор од Дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите