.

.

Шомпорт Женски Тркалезен Врат Џемпери Со Долги Ракави Паѓаат Секојдневен Лабав Ребрест Плетен Пуловер

Шомпорт Женски Тркалезен Врат Џемпери Со Долги Ракави Паѓаат Секојдневен Лабав Ребрест Плетен Пуловер

DEN 1.33
Износ

Шомпорт Женски Тркалезен Врат Џемпери Со Долги Ракави 2023 Fall Секојдневен Лабав Ребрест Плетен Пуловер Топсезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женска Пригода : Отворено, Секојдневно, Секојдневно, Спорт, Вежбање, Јога, Одење, Трчање, одмор материјал : должина На Полиестерски Ракави : Долг Стил На Ракав : Врат На Екипажот/В-Врат/маичка/Висока Шема На Вратот Тип : Еднобојна/Блокфит Во Боја : Одговара На Големината На Дебелината : Стандардно Како Да Се Мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 Парчиња Жени Паѓаат Обични Информации За Лабав Џемпер : Женска Џемпер. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 124см/48.82 "Ракав : 53см/20.87" Рамо : 60см/23.62 "Должина : 66см/25.98". ** Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние ќе ви дадеме 100% поврат.** Драги пријатели, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам! ** Материјал new 2023 ново пристигнување, женскиот есенски џемпер и плетениот пуловер се изработени од лесна ткаенина, мека и дише,удобна е наспроти кожата, Прави да се чувствувате удобно и удобно во fall и зима. ** Карактеристики со стилски и елегантен дизајн, овој есенски зимски секојдневен џемпер е дефинитивно задолжителен избор за вашето излегување. Повеќе големини и бои ви овозможуваат да имате повеќе избори. Покрај тоа, ткаенината е изработена од материјали погодни за кожата, што може да направи да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. ** Натпревар fall зима 2023 трендовски џемпер совршен за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед.Овој врв е суштинска ставка во женскиот кабинет, без разлика дали станува збор за секојдневно секојдневно или патување на отворено, тоа е најдобриот избор за носење. ** Прилики Обичен лабав џемпер погоден за излегување,облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.оваа летна есенска кошула ве одржува во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе ја носите. ** Добра идеја за подарок овој есенски моден џемпер е сладок подарок за девојките и жените.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра.

R

Им се допаѓа и на купувачите