.

.

Лесна Јакна Удобна Плетена Кардиган Мода Жени Обични Крпеница Долги Ракави Качулка Џемпер Кардиган Блуза Блузи

Лесна Јакна Удобна Плетена Кардиган Мода Жени Обични Крпеница Долги Ракави Качулка Џемпер Кардиган Блуза Блузи

DEN 3.33
Износ

Содржина на пакетот : 1 х Женски Топпринт Џемпер Кардигани За Жени Кардиган Жени Плус Големина Лесен Отворен Плетен Кардиган Жени Долга Јакна Кардиган Женски Џемпер Качулка кардиганизирачка табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34" Ракав : 68см/26.77" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 110см/43.31" Ракав : 69см/27.17" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 115 CM/45.28" ракав : 70cm/27.56" должина : 66cm/25.98"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 71cm/27.95" должина : 67cm/26.38"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 125 CM/49.21" Ракав : 72cm/28.35" Должина : 68cm/26.77"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 130cm/51.18" ракав : 73cm/28.74" должина : 69cm/27.17"големина : xxxxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 135cm/53.15" Ракав : 74cm/29.13" Должина : 70cm/27.56"големина : xxxxxl сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 140cm Ракав : 75cm должина : 71cm_ Материјал : Полиестер,меки и удобни жени шарени кардиган долг џемпер кардигани СО Качулка ЗА ЖЕНИ ДЕЧКО ДОЛГО КАРДИГАНИ ЗА ЖЕНИ КАНЦЕЛАРИЈА КАРДИГАН овес кардиган џемпер. +Мека, Растеглива Ткаенина Што Дише Обезбедува Исклучителна Удобност И Издржливост. Кардиган Џемпери За Жени Со Лактот Печ Жените Копче до Кардиган Едно Копче Кардиган Џемпери За Жени Западен Кардиган Џемпери За Жени Отворени Пред Кабел Плетени Џемпер Шал Кардигани. Пол : Жени Був Кардиган Џемпер Жени Со Долги Ракави Лесен Кардиган Кимоно Проегирни Кардигани За Жени Вискоза Спандекс Кардигани За Жени Женски Кардиган Џемпер со Дезен. Материјал : Полиестерски Џемпери Од Чај Жени 4t Момчиња Кардиган Џемпер Џемпер Кардигани За Јуниори Џемпер Жени Плетени Цветни Кардиган За Жени плус. Ќе Биде Да Се Спарите Со Панталони, Хеланки Или Фармерки За Лежерен, Но Трендовски Изглед, Погоден За Пролет, Aut Или Зима. Женски Кардиган Со Појас Отворени Кардигани Жени Краток Кардиган За Жени Копче Крило Отворени Предни Кардигани За Жени Кардигани За Жени Плете.

R

Им се допаѓа и на купувачите