.

.

С. Поло Асн. Cableенски џемпер за кабелски екипи

С. Поло Асн. Cableенски џемпер за кабелски екипи

DEN 1.00
Износ

Измешајте го вашиот стил на есен со пријатниот, американски поло Асн. Stripe Crewneck Cable Jumper. Совршено да се носи во секое време, без разлика дали барате јасно расположена изглед или нешто повеќе полирано. Изработено во супер допирлива ткаенина, тоа е бескрајно удобно стилско парче што сакате да го носите секој ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесна. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Подготвен шарен печатење. Лого на градите; Супер-мек; Зашивање на кабел; ребрести манжетни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шетан кабелски џемпер за екипаж за жени од нас Поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите