.

.

Јобечо Женски Есенски Џемпер Џемпер Со Долги Ракави

Јобечо Женски Есенски Џемпер Џемпер Со Долги Ракави

DEN 0.33
Износ

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Џемпер. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : L/M/XXL/S/XL. Боја : Сина, Кафеава, Зелена Трева, Розова, Сива, Црна, црвена Вино, Зелена Армија, Каки, Зелено Езеро, Зелена, Беж,Темносина,светло виолетова,Црвена ,Како Слика ,Кајсија,Жолта,црвена тула, Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1* Џемпер. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Батвинг долги ракави. Висока јака. Лабава.

R

Им се допаѓа и на купувачите