.

.

Гроздобер Жени Стилски Секојдневен Џемпер За Печатење Со Шевови Поставете Ја Главата Тркалезен Врат Топол Џемпер Со Долги ракави

Гроздобер Жени Стилски Секојдневен Џемпер За Печатење Со Шевови Поставете Ја Главата Тркалезен Врат Топол Џемпер Со Долги ракави

DEN 319.84
Износ

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 65см/25.59" Ракав : 50см/19.69" Рамо : 53см/20.87" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Должина : 66см/25.98" Ракав : 51см/20.08" РАМО : 54СМ/21.26" големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" должина : 67см/26.38" ракав : 52см/20.47" РАМО : 55СМ/21.65" големина : xl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" должина : 68см/26.77" ракав : 53см/20.87" рамо : 56см/22.05" големина : Ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 116см/45.67" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" Ракав : 54см/21.26" Рамо : 57см/22.44" Големина : хххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 120см/47.24" должина : 70см/27.56" ракав : 55см/21.65" рамо : 58см/22.83" женски моден обичен ЏЕМПЕР ЗА ПЕЧАТЕЊЕ СО ШЕВОВИ ПОСТАВЕТЕ ЈА ГЛАВАТА ТРКАЛЕЗЕН ВРАТ топол џемпер со долги ракави карактеристики : ❥ материјал : памук измијте ги рацете со ладна вода/суво. Пол : Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите