.

.

Ајомет Долг Џемпер Кардиган Жени Жени Џемпери Со Копчиња За Вратот На Кравата Лесен Асиметричен Џемпер Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави, Вајт С

Ајомет Долг Џемпер Кардиган Жени Жени Џемпери Со Копчиња За Вратот На Кравата Лесен Асиметричен Џемпер Со Пуловер Со Долги Ракави

DEN 0.33
Износ

Женски Плетени Џемпери 2022 Цврст Џемпер Плетен Плетен Дрес Со Долг Ракав' Лабави Половини Термални Пакувања Џемпери За Женски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Aut што добивате : 1 Х Жени Врвен Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Женски Плетен Џемпер 2022 Цврст Џемпер Плетен Дрес Со Долг Ракав' Термички Џемпер Со Широк Струк Дебел Плетен Дуксер Забележете Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Удобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Секојдневно Носење Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати,Состанок, Одмор,Дружење, Ви Дава Мода и Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Применливи Сцени : Секојдневно Носење, Секојдневно, Плажа, Дом, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Услуга : Нашите Врвови Користат Мека и Удобна Ткаенина ,Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте не за Решавање.

R

Им се допаѓа и на купувачите