.

.

Женски Зимски Палта Волна Кардиган Цврст Лилјак Јакна Џемпер Долг Лабав Дебел Капут

Женски Зимски Палта Волна Кардиган Цврст Лилјак Јакна Џемпер Долг Лабав Дебел Капут

DEN 1.67
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Должина : 100см/39.37" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 45см/17.72" Должина : 102см/40.16" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 46см/18.11" должина : 104см/40.94" големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 47см/18.50" должина : 106см/41.73" големина : 2xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 132СМ/51.97" ракав : 48см/18.90" должина : 108см/42.52" големина : 3хл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140см/55.12" ракав : 49см/19.29" должина : 110см/43.31" женски долг ракав чиста Боја ЛАБАВ ДОЛГ ЏЕМПЕР КАРДИГАН КАЧУЛКА ОБЛЕКА ве МОЛИМЕ проверете Ја Табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален дизајн џемпер и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен џемпер! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut, Зима Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Акрилик, Тип На Полиестерска Шема : Без Стил : Обична должина На Фустан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 你 изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите